![Травмат: як придбати та який вибрати](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgFpH-RQtBpa1QfS0gWRTjxjUTgv_Quktk-FzO0WeWbuVyrovkY4ejeUQwyRY4N6WjAILe98gIx5ZpVzQkzsywZyGZt3ELzKF_69y8NKkLod-xI0Pep1np3yjBhrA6J_5kOELz_PccCBZM/s0/12.webp)
Травматична короткоствольна зброя, або ж пристрої для відстрілу патронів несмертельної дії, споряджених гумовими кулями, завжди викликає багато запитань. До того ж, доступна вона в Україні не всім громадянам, а лише окремим категоріям.
«Збройова Школа» розбирає у деталях, що потрібно для придбання такого пристрою, а також – чим відрізняються між собою «травмати» виробництва «Форт», та який з них краще обрати для самозахисту та охорони оселі.