середа, 10 листопада 2021 р.

Укрспецтехніка отримала контракт на ремонт РЛС «Малахіт»

Укрспецтехніка отримала контракт на ремонт РЛС

Приватне акціонерне товариство «Холдингова компанія «Укрспецтехніка» отримало від одеської радіотехнічної бригади контракт на ремонт РЛС П-18 «Малахіт» за 1,6 млн грн.

Відповідна угода між військовою частиною А1620 та ХК «Укрспецтехніка» була підписана 9 листопада за переговорною процедурою, адже ця компанія є єдиним виробником радіолокаційних станцій П-18 «Малахіт».

Поточний ремонт станції має бути виконаний до 17 грудня 2021 року.

РЛС «Малахіт» метрового діапазону з цифровою обробкою та автоматизованою передачею інформації була прийнята на озброєння Збройних Сил України у січні 2012 року. Радар цілодобово перебуває на бойовому чергуванні, забезпечуючи контроль повітряного простору, виявлення і супровід цілей, цифрову обробку та автоматичну передачу даних про них.

Технічні характеристики РЛС дозволяють виявляти за один огляд зони дії 256 цілей; дальність виявлення винищувача типу МіГ (на висотах понад 10 км) – 400 км; максимальна висота виявлення – 20 км, дальність виявлення малорозмірних цілей на висотах до 300 м – 30-70 км; потужність РЛС – 6,5 кВт. Час напрацювання на відмову – 2000 годин.

Як шасі використовується автомобіль КрАЗ із причепом.

Зауважимо, що ПрАТ «Холдингова компанія «Укрспецтехніка» також розроблений вдосконалений, автоматизований варіант РЛС «Малахіт-М».




Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 11.11.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...