Американці провели ротацію підрозділів в Україні

Американці провели ротацію підрозділів місії JMTG-U

Бойова група 53-ї піхотної бригади Національної гвардії штату Флорида готуватиме українських військовослужбовців у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки у рамках місії JMTG-U.

Підрозділ на чолі з полковником Джеррі Глассом та командним сержант-майором Джейсеном Паском змінив оперативну групу «Рейвен» 81-ї механізованої бригадної тактичної групи «Страйкер» Нацгвардії штату Вашингтон.

На церемонії передачі повноважень були присутні заступник міністра оборони України Олександр Поліщук, очільник Командування підготовки 7-ї армії США бригадний генерал Джозефа Гілберта, військовий аташе при посольстві США в Україні полковник Брітані Стюарт, командири і військовослужбовців армій країн-партнерів, що беруть участь у навчальній місії.

Американці провели ротацію підрозділів місії JMTG-U

Представники американської Національної гвардії продовжуватимуть допомагати у тренуванні підрозділів Збройних Сил України за стандартами підготовки армій держав НАТО. Т

Військово-тренувальна місія відома, як «Об’єднана багатонаціональна група з підготовки – Україна» (JMTG-U) була започаткована у 2015 році. Метою є – сприяння внутрішньому оборонному потенціалу України та тренуванню ротаційних підрозділів в Україні. Крім того, американці продовжуватимуть навчання українських військових інструкторів.

До складу JMTG-U входять представники США, Канади, Литви, Данії та Швеції.

Американці провели ротацію підрозділів місії JMTG-U