Благодійники передали командуванню тероборони обладання на майже 700 тисяч гривень

Сил тероборони

Благодійний фонд «Повернись живим» передав новоствореному командуванню Сил територіальної оборони ЗС України компʼютери та іншу оргтехніку на суму 680 тисяч гривень.

Коштом благодійників було придбане офісне обладнання та устаткування звʼязку, яке допоможе якнайшвидше розгорнути новостворене командування, повідомляє команда організації.

«Формування якісної територіальної оборони – пріоритет «Повернись живим», особливо в умовах, коли біля наших кордонів Росія та її сателіти продовжують «брязкати зброєю», а наші союзники не виключають її повномасштабного вторгнення. В цій ситуації критично важливо, щоб створене 1 січня командування якнайшвидше почало роботу з розгортання частин та підрозділів ТрО. Як і аналітики Фонду, так і його військовий відділ зараз активно працюють, щоб допомогти запустити цю систему оперативно і якісно, щоб у потрібний момент Україна була готова протидіяти новому російському наступу», – директор Фонду Тарас Чмут.

Для потреб командування Сил територіальної оборони було закуплено 28 компʼютерів та моніторів, 14 принтерів, 3 проєктори та інше обладнання.

 Благодійники передав командуванню тероборони обладання на майже 700 тисяч гривень

Підпишись на Ukrmilitary у Twitter »»