Зеленський візьме участь у Мюнхенській безпековій конференції

Зеленський візьме участь у Мюнхенській безпековій конференції

Сьогодні відбудеться візит Президента України Володимира Зеленського до Мюнхена (Німеччина) для участі в щорічній безпековій конференції та проведення переговорів, які заплановані на цьому майданчику.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

Серед запланованих зустрічей Глави держави відзначаються такі: з Прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном, з канцлером Німеччини Олафом Шольцом, з віце-президентом США Камалою Гарріс та з представниками міжнародних фінансових інституцій.

«Володимир Зеленський очікує конкретних домовленостей щодо надання нашій державі додаткової військової та фінансової підтримки для посилення стійкості України», – йдеться у повідомленні Офісу Президента України.

Візит розплановано динамічно, повернення до Києва – сьогодні ж.

«Природно, що дискусії на конференції цьогоріч будуть присвячені актуальним загрозам на сході Європи та ситуації навколо України. Тому позиція нашої держави має бути представлена достатньо, щоб питання про Україну вирішувалися за участю України», – наголошує офіс.

Повідомляється, що ситуацію на лінії дотику на Донбасі, в Автономній Республіці Крим та поблизу кордонів України аналізують спеціальні служби нашої держави. У робочому порядку відбувається постійний аналіз розвідувальних даних та обмін інформацією з партнерами. Україна регулярно отримує додаткові актуальні дані розвідки щодо активності російських сил.

Ситуація на сході країни повністю контрольована українськими силами безпеки й оборони.

Підпишись на Ukrmilitary у Twitter »»