Олексій Резніков провів телефонну розмову з міністром оборони Республіки Білорусь

Олексій Резніков провів телефонну розмову з міністром оборони Республіки Білорусь

У понеділок, 14 лютого, відбулася телефонна розмова міністра оборони України Олексія Резнікова з Міністром оборони Республіки Білорусь Віктором Хреніним.

Бесіда відбулась заради відновлення атмосфери діалогу, зниження градусу публічних проявів та забезпечення безпеки у регіоні, повідомляє Міноборони України.

Повідомляється, що очільники оборонних відомств обговорили питання реалізації заходів щодо підвищення довіри під час проведення військових навчань поблизу державного кордону. А також щодо виключення можливих інцидентів та взаємного інформування про виникнення позаштатних ситуацій.

Зокрема Олексій Резніков поінформував білоруського колегу про хід командно-штабних навчань «Заметіль – 2022», підкресливши їх оборонний характер.

З метою зміцнення взаємної довіри домовлено про візит аташе з питань оборони Республіки Білорусь в Україні на заходи навчань «Заметіль – 2022», а також про візит аташе з питань оборони України у Республіці Білорусь на заходи білорусько-російських навчань «Союзна рішучість – 2022».

«Вдячний моєму колезі Віктору Хреніну за відверту розмову. Я неодноразово підкреслював, що стосунки між українським і білоруським народами є особливими. Наші почуття є дуже теплими. Будь-які загрози чи провокації з боку України по відношенню до Білорусі виключені, це просто неможливо. Віктор Геннадійович так само запевнив мене у відсутності ризиків і загроз для України з території Республіки Білорусь. Ми обговорили речі, які зараз на порядку денному і визначили алгоритм подальшої взаємодії. Сприймаю це як позитивний сигнал і перший крок до плідної співпраці», – сказав Олексій Резніков.

Підпишись на Ukrmilitary у Twitter »»