1 березня буде підвищено грошове забезпечення військовим ЗСУ, Нацгвардії та прикордонникам

ЗСУ

З 1 березня грошове забезпечення всіх військовослужбовців ЗСУ має зрости на 30%. Також підвищення чекає нацгвардійців та прикордонників. Відповідний указ підписав президент.

У понеділок, 14 лютого, Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 53/2002 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства».

Документом 16 лютого оголошується Днем єднання.

Другим пунктом указу постановляється підвищити з 1 березня 2022 року грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України на 30 відсотків.

Також має бути доведено до 20 відсотків від початку 2022 року підвищення грошового забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України (яким воно вже було цього року підвищене на 10%).

Мають прискорити створення і забезпечити функціонування системи територіальної оборони, належне ресурсне забезпечення заходів із підготовки громадян до національного спротиву.

Кабінету Міністрів України доручається в одноденний строк затвердити план заходів щодо виконання визначених завдань.

Повний текст президенського указу:УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №53/2022

Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства


З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість постановляю:

1. Оголосити 16 лютого 2022 року Днем єднання.

У цей день:

підняти Державний Прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах;

виконати о 10.00 Державний Гімн України;

провести закордонним дипломатичним установам України в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.

2. Кабінету Міністрів України в одноденний строк затвердити план заходів, передбачивши, зокрема:

забезпечення з 1 березня 2022 року підвищення грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України на 30 відсотків та доведення до 20 відсотків від початку 2022 року підвищення грошового забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України;

створення на основі діючих інформаційних ресурсів єдиної інформаційної платформи UАразом для забезпечення щоденного інформування населення про реальний стан безпекової ситуації, заходи, що вживаються для зміцнення обороноздатності держави, а також організацію належної інформаційно-роз'яснювальної роботи про діяльність державних органів з питань забезпечення безпеки громадян;

прискорення створення і функціонування системи територіальної оборони, належного ресурсного забезпечення заходів із підготовки громадян до національного спротиву.

3. Державним органам забезпечити належне їх функціонування, перебування посадових осіб на роботі та виконання ними обов'язків відповідно до складеної присяги, а у разі виявлення порушень застосування в установленому порядку відповідних санкцій.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

14 лютого 2022 рокуПідпишись на Ukrmilitary у Twitter »»