![Добровольчі формування Хмельниччини матимуть єдину символіку](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgka9Oh7eVNDaOqgRHW3q2sdtkWF2utCRsT3O44AEV_SYSoMhdXhg9_aA5qIt_TmctFPpAL0C2gQ-WXZWuoGJEmAaDS7rtuTMlCF_CnrznRWXoSpTb574oikpu40r7pWAGIW0C8VMr1xOaMRyUx3txxeEkID5EBxVS2jrBxt9zCG942t36wnmPY0ftI/s1600/0.webp)
Керівник зони територіальної оборони №7 — голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій затвердив єдину символіку для добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ) Хмельницької області.
Як повідомляє Незалежний громадський портал типову нарукавну емблему для добровольців-тероборонівців розроблено за ініціативи командира ДФТГ «Авангард» Сергія Вавринчука.
Не важко помітити, що при створені емблеми за основу були взяті офіційні емблеми військових частин Сил територіальної оборони Збройних Сил України.
![емблеми бригад тероборони](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj-cYPEOSjgoRPmbHdIH71d105CiXi-ZdD6THug8hJz_LPTZZUX-3EfvA6LGLdwmgFQXcmWQ3thE2BABj61DzNsPFyo1_KL12Y1-YSBhwYwugL9iopcIn9iT90kt06_NXnJZmnHx2QBTw8/s1600/100-107.jpg)
Нагадаємо, що відповідно до статі 26 Закону України «Про основи національного спротиву», а також пункту 26 Положення про добровольчі формування територіальних громад, єдина символіка для всіх ДФТГ, що функціонують у межах території відповідної зони територіальної оборони, затверджується Командуванням Сил територіальної оборони ЗС України.
Підпишись на Ukrmilitary у Twitter »»
Читати також: