Мільйон українців у формі захищає Україну від росіян

Мільйон українців у формі захищає Україну від росіян

Міністр оборони України назвав чисельність сил безпеки й оборони України. Зокрема армія збільшилась утричі — до Збройних Сил України мобілізовано 700 000 осіб.

Про це Олексій Резніков розповів 8 липня на конференції Forbes «Будуємо разом».

«Мобілізовані до ЗСУ — до 700 000 осіб, прикордонники — до 60 000, Нацгвардія — до 90 000, Національна поліція — до 100 000. У нас сьогодні понад 1 млн людей у формі забезпечують діяльність сектору безпеки й оборони», — повідомив Резніков.

Зазначимо, що міністр згадав не всі структури безпеки та оборони, зокрема СБУ, яка до війни нараховувала 30 000 та також була відмобілізована.

Він додав, що така чисельність збройних сил також створює можливості для бізнесу.

Крім того, приватні підприємства можуть зайняти ніші баз по відновленню озброєння НАТО, яке завозиться в Україну. Зокрема виготовляти запчастини, стволи для гаубиць, кулемети, автомати, пістолети, патрони, порох, капсуля, гільзи тощо.

Нагадаємо, що у травні Резніков заявив, що Міноборони орієнтується на необхідність забезпечити 1 млн осіб, які боротимуться із російськими окупантами. Також нещодавно Міноборони заявило, що мобілізація в Україні триватиме стільки, скільки потрібно для доукомплектування всіх підрозділів, які захищають державу від РФ.

Підпишись на Ukrmilitary у Twitter »»