Неймовірна живучість Bayraktar TB2

Неймовірна живучість Bayraktar TB2

Поки пропагандисти РФ «знищують» Bayraktar TB2 десятками, ці безпілотники демонструють неймовірну живучість та навіть збивають російські літаки.

Про це в інтерв’ю виданню The Times розповів оператор Bayraktar TB2, офіцер воєнної розвідки України з позивним «Одеса», пише Defense Express.

Зокрема він розповідає, що одного разу російський комплекс С-300 виявив його Bayraktar TB2 поблизу Запорізької АЕС: «Я побачив пуск та вибух ракети поблизу і втратив зв’язок. Ми дуже засмутилися, бо думали, що втратили дрон. Але через декілька годин безпілотник якимось дивом повернувся і здійснив аварійну посадку на аеродромі — він був пошкоджений, але вижив. Ба більше, цей безпілотник потім врятували і він «зробив набагато більше хорошої роботи».

В іншому випадку у Bayraktar TB2 ракетою «повітря-повітря» поцілив російський літак — безпілотник продовжив політ, однак оператор був вимушений перервати місію. Попри це, БПЛА зміг повернутися на базу зі значними пошкодженнями.

«Якість безпілотника вражає. Майже всі польотні системи продубльовані, тому він може повернутися навіть попри значні ушкодження», — зауважує «Одеса».

Підпишись на Ukrmilitary у Twitter »»