Рада контролюватиме використання іноземного озброєння

Рада контролюватиме використання іноземного озброєння

29 липня відбулося перше засідання Тимчасової спеціальної комісії (ТСК) Верховної Ради України з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час дії воєнного стану.

Про це повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради.

«Україна щодня отримує військову допомогу, це безпрецедентна підтримка міжнародної спільноти нашої держави. Тому ми хочемо показати, що всі процеси налагоджені, що процеси з отримання, доставки, обліку, обслуговування військово-технічної допомоги є відкритими, прозорими і мають парламентський контроль», — сказав Голова ТСК Рустем Умєров

Рустем Умєров акцентував на тому, що акцент роботи буде саме на парламентському вимірі. Комісія зосередить роботу над удосконаленням правової та законодавчої бази.

«Україна, як держава, повинна мати прозорий механізм парламентського нагляду. За регламентом ТСК мають за пів року підготувати звіт про роботу. Я вважаю, що, коли в країні повномасштабна війна, ми повинні зробити це якомога швидше - може навіть протягом найближчих тижнів, місяців», — зазначив Голова ТСК.

Члени ТСК під час засідання обрали Секретаря ТСК — народного депутата Тараса Батенка.

Також члени Комісії затвердили план роботи, визначили осіб, які будуть запрошені на наступне засідання, а також затвердили порядок оприлюднення інформації щодо діяльності ТСК.

Підпишись на Ukrmilitary у Twitter »»