Російську авіацію було розосереджено після вибухів у Криму

На аеродромі у Криму знищено 9 російських літаків

РФ передислокувала частину особового складу Чорноморського флоту у Новоросійськ, а також розподілила авіацію, що перебувала в Криму, по аеродромах на території Росії.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки МО України Вадим Скібіцький.

«Були проведені заходи на Чорноморському флоті, той персонал, який не залучений безпосередньо і має допоміжні функції, передислокували зі штабу ЧФ до Новоросійська. Ми не виключаємо, що окремі бойові кораблі, кораблі постачання будуть переміщені із Севастополя теж до Новоросійська. Щоб уникнути ударів. Що стосується переміщень, то угруповання у Криму — воно не змінилося на Кримському півострові, крім того, що відбулася передислокація авіації, розосередження її на аеродроми РФ, було посилено протиповітряну оборону шляхом перекидання додаткових сил і засобів ППО», — заявив Скібіцький.

При цьому він зазначив, що російські війська в Криму стали ретельніше ставитися до загрози з повітря і постійно відпрацьовують свої дії під час проведення навчань.

За словами Скібіцького, Росія продовжує переміщати військову техніку, боєприпаси та особовий склад, через керченський міст охорона якого «була посилена від початку війни, насамперед за рахунок засобів протиповітряної оборони та особливого контррозвідувального режиму».

Нагадаємо, що внаслідок удару по російській авіабазі «Саки» на території окупованого Криму 9 серпня було знищено щонайменше дев'ять російських бойових літаків.

Підпишись на Ukrmilitary у Twitter »»