Євросоюз передав ЗСУ 16 додаткових вантажівок

Євросоюз передав ЗСУ 16 додаткових вантажівок

ЄС передав Збройним Силам України 16 додаткових вантажівок підвищеної прохідності в рамках Європейського фонду миру (European Peace Facility).

Про це повідомляє EU Service for Foreign Policy Instruments.

Нагадаємо, що у червні 2022 року ЄС розпочав постачання ЗСУ понад 90 вантажівок підвищеної прохідності, які призначені для медичних, інженерних та матеріально-технічних підрозділів української армії.

«Захід допоможе підвищити загальну стійкість України та зміцнити спроможність її Збройних Сил. Це включає доставку медичного обладнання (включаючи польовий госпіталь), інженерне обладнання (включаючи обладнання для розмінування), предметів матеріально-технічного забезпечення (зокрема вантажівки та інші засоби), а також обладнання для підвищення можливостей кіберзахисту», — повідомило тоді Представництво ЄС в Україні.

Європейський фонд миру (EPF) був створений у березні 2021 року для розширення можливостей ЄС забезпечувати безпеку своїм громадянам та партнерам. Це дає змогу ЄС надавати всі види обладнання та інфраструктури збройним силам партнерів ЄС відповідно до міжнародного права прав людини та міжнародного гуманітарного права.

Підпишись на Ukrmilitary у Twitter »»