![79 прикз](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiA5pN1YEYYxFdUU8Gl_JavdS2bN5jinZVlE4kFzNBAMDNYyCJ1GMw-eQckv2g83mH3uu14f2PYuKSkYTMsvpB3SOQ6ufbw1tpszNvxqOW_SdXs9rvmQblEAtCAPjiPSV6EXJxgoEZ3uYFg-CMnb3wpaQfJ_i9nco0wqyw4uTGNS9sqEppO-UMQPyey0MY/s1600/0.webp)
79-й прикордонний загін Державної прикордонної служби України (військова частина 2161) відзначено стрічкою до Бойового Прапора «За мужність та відвагу».
Прикордонники загону першими зустріли російських окупантів, які рухались з боку Криму коли почалося повномасштабне вторгнення. 3 метою гідного вшанування мужності та героїзму, виявлених під час захисту державного суверенітету, незалежності, територіальної цілісності України 79-й загін відзначено почесною відзнакою «За мужність та відвагу».
Відповідний Указ ПУ №248/2023 оприлюднено 30 квітня на День прикордонника України.
79-й прикордонний загін охороняє ділянку державного кордону, що включає адміністративні території в межах Херсонської області, визначені райони Чорного та Азовського моря.