![кордон](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhVjjG8pV5EKQ9mQuH8MzdpGJqBTusJhx71YqG6vDcKBOWob6G27j0GMWg4tQoN_fYLmjVQUhtmPPE0JnSn95N3Mv9Nq458eDiDhWQHQdiTbwBfvyaaxVX9yte4XLrVtguo8WH3Q1y1HlxPP8r_teGyx5fRBHyuov3pgTcga8xpwdBES18sUcf5qQzRUz4/s1600/0.webp)
Стрічкою до Бойового Прапора «За мужність та відвагу» відзначено 105-й прикордонний загін імені князя Володимира Великого Держприкордонслужби України, дислокований у Чернігові.
Як зазначається в Указі Президента України №248/2023 від 30 квітня, прикордону частину відзначено з метою гідного вшанування мужності та героїзму, виявлених під час захисту державного суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України.
Підрозділи 105-го прикордонного загону (військова частина 2253) охороняють ділянку державного кордону з російською федерацією — 225 км та Республікою Білорусь — 232,6 км у межах Чернігівської області.
![105-й прикордонний загін](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjljGI70M0sN0wn0vVM-yZVYdwvs0Er7ldvZEocPo3HU2RgXeTRKtxbV36Xkm3TsWDsqKZDtYMgm6PVzrP1Q8cc7-SmAho2DV7RDobLWJxFTgquv8H6WVfUVAwunnnQSa5BP9hbWf6UjoRvuoUn3TzkGOAEP-C5XJKGfBTavh3vrCaYLcr44LzMfQlnRSE/s1600/Prykordonnyky_105-zahin_Serhiy_Tyrkalov-1.jpg)
23 серпня 2019 року загону присвоєно почесне найменування «імені князя Володимира Великого». Стрічку до Бойового Прапора з почесним найменуванням одержав начальник загону полковник Сергій Тиркалов.