![ЄС цього року підготує 30 тисяч військовослужбовців ЗСУ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjLuhR-56ROf0YjM6r3yRzKHpJHaYR9RFs_AYvkEUZv1WbzUZA0oHc6kz6-1N7WSfoR7kBZkMV0LI8aNSMuoG9yqwUa7qeDpk8BBLI9PYv4f7cExHOHpRicMdvKnp__LLuP-2e4YQ5b9tNdQAk2xR0v-1avnfJM_poWSJfA4E7WUePIUn5sB6-_iPRfO9I/s1600/0.webp)
У рамках Місії ЄС з військової допомоги Україні (EU Military Assistance Mission for Ukraine) в 2023 році планується підготувати 30 тисяч військовослужбовців ЗСУ.
Готуватимуть зокрема й для Сил тероборони, повідомляють у Міноборони України.
Зазначається, що Місія ЄС обʼєднує 28 держав. Стратегічною метою є посилення спроможностей ЗС України для:
- ефективного проведення операцій;
- захисту суверенітету та відновлення територіальної цілісності України;
- захисту цивільного населення.
У 2022 році на початковому етапі Місія ЄС закупила необхідне військове майно, обладнання та боєприпаси для підготовки українських військовослужбовців. У 2023 році заходи з підготовки відбуватимуться на території держав-членів Європейського Союзу.
Міністерство оборони України просить ЄС ще розширити допомогу.
Читати також: