Порошенко передав десантникам гранати та автівки

Порошенко на Донбасі

П’ятий Президент України Петро Порошенко на Донеччині передав кільком бригадам Десантно-штурмових військ ЗСУ партію автомобільної техніки, електроніку та боєприпаси.

25-а повітрянодесантна бригада отримала великий комфортабельний автобус для перевезення особового складу, електроніку для командних пунктів та партію гранат ВОГ, які скидають з квадрокоптерів на позиції росіян. А 80-а десантно-штурмова бригада отримала мобільні лазне-пральні комплекси, а також п'ять вантажівок Leyland DAF.

Порошенко привіз десантникам гранати

Порошенко закликав українців допомогти знайти для військових більше великих автобусів. «Запит є не лише від десанту, за цими автобусами вже вишикувалася черга. Окрім десанту, їх просять у нас авіаційні, артилерійські, моторизовані бригади», — додав він.

Порошенко привіз десантникам гранати

«Автобуси потрібні, бо військові часто пересуваються з навчальних центрів у зону бойових дій, проводять передислокації. Важливо, щоб вони їздили з комфортом, якого на фронті обмаль — сказав Порошенко та звернувся до всіх, хто має інформацію про автобуси у Європі у гарному стані: «Пишіть нам. Ми купимо, щоб забезпечити наші війська комфортом».

Порошенко привіз десантникам гранати

Фонд Порошенка разом з волонтерами ГО «Справа Громад» постачає ЗСУ вкрай необхідні транспортні засоби, кількість яких вже обчислюється сотнями. Понад 300 вантажівок Leyland DAF були законтрактовані у Великій Британії, половина вже на фронті. Для артилерії були придбані два танкові супертягачі Oshkosh, корисне навантаження яких становить 60 тонн.

З початку повномасштабного вторгнення вони передали військовим допомоги на 3 млрд грн.