![IT](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiz2MZmpumRh7LRzKFUco7ejAj5gEKR7Vo-mml_zI0qZQ-JoIAgAQ0-1ATc3IIWbxCmSJzPFuWQMR6uAIipmQ0642d35f_aLWCfC9b-VWWHqZY6pAeSQKvCDpcjxMVfv5ZMmQ0q3x7fsnizzgDeyExB05PKqoIjyTk7Mmz2HBruJbOX1z3r95LarjAagc8/s1600/1.webp)
Лави Держспецзв’язку та інших складових сектору безпеки та оборони України поповнили понад 60 високопрофесійних фахівців із кіберзахисту, електронних комунікацій та інформаційних технологій.
В Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся випуск молодих офіцерів. Два молодші лейтенанти закінчили навчання з відзнакою.
— Незабаром ви поповните підрозділи українського війська. Упевнений: ви з честю та гідністю виконуватимете свій військовий і професійний обов’язок — захист кіберпростору нашої держави, — сказав голова Держспецзв’язку бригадний генерал Юрій Щиголь. Він наголосив, що в умовах війни на плечі молодих офіцерів лягає висока відповідальність.
Читати також:
Використані джерела:
АрміяInform