![прапор](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi6gDu_q8p8X3dqoZAhptxOLCATgQvBQwGhC9gtfevBHWQf1gzQ_bUWy03NemWyr1hrEQijK8E_8QK_OdgtggW8XcfDkNF4nTQiiNq0RDN4RpHLUxTklU_O2IoSr2IZ8ABUzieR72VNF1sCTGgY3yjRhZx_mxt15U108kb7p04kEMHZo_w64bHKfAqSvQ0/s1600/0.webp)
З нагоди Дня захисників і захисниць України Президент Володимир Зеленський вручив Бойові Прапори військовим частинам, які відзначилися у боях з російськими загарбниками.
Вручення відбулося на території Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» в присутності військово-політичного керівництва держави та іноземних дипломатів.
Бойові Прапори отримали:
- 47-а окрема механізована бригада Сухопутних військ;
- 1-а окрема бригада спеціального призначення 9-го армійського корпусу Сухопутних військ;
- 37-а окрема бригада морської піхоти Командування морської піхоти Військово-Морських Сил;
- 65-й окремий береговий ракетний дивізіон 360-ї окремої берегової ракетної бригади Військово-Морських Сил;
- 130-й окремий батальйон територіальної оборони 241-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони.
Зазначимо, що більшість відзначених військових частин була створена вже після початку повномасштабної агресії, зокрема й 360-та окрема берегова ракетна бригада ВМС, до складу якої увійшов 65-й дивізіон, озброєний протикорабельними комплексами «Нептун».
Нагадаємо, що 24 серпня 2023 року Бойовий Прапор отримала й інша створена вже під час війни з росією частина ВМС України — 385-а окрема бригада морських безпілотних комплексів спеціального призначення.