![93 бригада продемонструвала роботу французьких мінометів](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhOVmE_XjMQksBqS32pEjD-DPq-vwmdDc-BFxoZ-hqesWTMUpAPPDv18YsB4UCszRh5kQKPnvOQjF7x2H9CZCrSOyM8M9WRyGeLHVg3lhhbe5pyFF9Zwj436kxMCeaLP89gTGoc-DF1YkPJoLhaQruXf4NdgRV7k68yr4fHaleK47B1oglIvN6FLqz6/s1600/0.webp)
Збройні Сили України намагаються зупинити ворога на Авдіївському напрямку, цьому має сприяти рельєф місцевості — каскад водосховищ у районі Тоненького, Орлівки і Бердичів.
Про це 28 лютого в етері Радіо Свобода сказав Дмитро Лиховій, речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія».
За його словами, саме таку лінію оборони наразі обрала українська армія.
«Там обороні має сприяти сам рельєф: там каскад водосховищ, і такий було обрано пріоритет. Таким чином, підрозділи ЗСУ на Авдіївському напрямку продовжують ведення оборонної операції», — сказав Дмитро Лиховій.
![ЗСУ надіються, що ворога зупинять водні перешкоди](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgh8uUGDKZR_wpsHGoyRSP44fJbPLCOWiUAzhJgz7QzO2DW0pQm0gMpkcWCSylzvtSLIMSXi5ed9mgz72vkGhVTrq1QfPH-EgXLKdPQYo0-n0DdKF0kTE099EYFOWQYyocc3OxYyiS2EpRpQlClw1kGcL9CtTnmNA3jGCupZsgOR5cap2WeKt3YqdiGD9U/s1600/2.webp)
Читати також: