![плавучі бронежилети](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgEl8F5r9FSjC07vt-Ytp1FhCwIK0blJP-asgH6u0R9t0s6Vf7RpkSSud7ZKe_X7JQwmZM5TyrY7HSXnLIGlVMIaxFAsXIAriQj4v3e1zEOhVpkpQs7Rgs7UK3bab0n2Ew7YzSXAKCm31yr-pfqRBJ-0QD69CUXrX5ZoRiFWUr7YujcJEGcHfsHN0Thf24/s1600/0.webp)
Міністерство оборони України розпочало випробування спеціальних модульних бронежилетів для потреб Військово-Морських Сил та інженерних військ Збройних Сил України.
Особливість такого бронежилета полягає в тому, що при контакті з водою спеціальний модуль реагує, і бронежилет спрацьовує як рятувальний, повідомляє оборонне відомство.
«До Міноборони надійшов запит на розробку такого спеціального модуля для бронежилетів. Головна задача — вберегти життя військовослужбовців на воді. Адже ми розуміємо, яку вагу на собі носить боєць, особливо, коли йдеться про спецпризначенців», — наголосив заступник міністра оборони Віталій Половенко.
Новий плавучий модуль розробляє Центральне управління розвитку супроводження матеріального забезпечення ЗСУ. До його створення залучили як іноземних, так і вітчизняних розробників. Планується, що такі модулі можна буде використовувати на всіх затверджених моделях бронежилетів ЗСУ.
«Наразі декілька зразків таких «плавучих бронежилетів» ми передали в частини для випробувань. Якщо цей етап буде успішним, ми розпочнемо лабораторні випробування», — сказав Віталій Половенко.