![медична служба збройних сил](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiidwMUQ-_7gPklMe5KzSk1tgH9zo6Ub9AIj48gI43z44bEvwVRl_lZKyfOy5rrli6bVm7tEsKAgDQqXgDBUarE3ltN2LUPk2b-wcHa7hW1Uy_r8XEJsA6E_XYtm5H8-Sm-L0y64unor-E/s1600/med650.jpg)
— Актуальність підготовки нових кадрів для військової медицини надзвичайно висока, і тому з 1 вересня 2016 року розпочнеться навчання курсантів на військових кафедрах Дніпропетровського, Вінницького, Львівського, Івано-Франківського, Чернівецького, Одеського та Полтавського вищих медичних закладів, — розповів полковник медичної служби Всеволод Стеблюк.
Під час робочих поїздок гарнізонами з’ясувалося, що не дивлячись на формальне знищення військово-медичних кафедр, яке тривало з 2010 року, у більшості профільних навчальних закладів вдалося зберегти кваліфікованих спеціалістів. Є відповідна навчально-матеріальна база, наочні матеріали, які потребують незначного допрацювання.
Читати також: Збройні Сили України: реформа 2015. Частина ІІ: військова освіта
Курсанти військових кафедр проходитимуть практику у військових госпіталях та військово-медичних клінічних центрах оборонного відомства. Загалом 70 відсотків програми їхньої підготовки становитиме практична робота.
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України