![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg2J_od-8U3lk_AEl7hqm-WwVnb3zG5G0TGOKjg8Xa9jFhfGrT9Tn0mGlJOrSTBu-G9WM3F18bE3ncy_qCshmB7-uSJ5V1VD5NObMMM8c7MpeT-65MPfHuQtkBYybStDOcuF5oW1nk2MVw/s1600/650.jpg)
– Спершу це були портрети. Коли перебував на Сході, багато знімав. Бачив гарні обличчя, емоції, і прагнув передати їх на фото.Пізніше з’явилася ідея зробити дещо більше. Так портрети трансформувались в образи.
– В нашій країні, на жаль, немає власного Голівуду. Однак саме правильна героїчна картинка нині украй потрібна українцям. Тим більше, що є такі типажі! – відзначає Михайло Остерман. – Образи, які створюю у межах проекту «Східний форпост», чимось нагадують голівудьські фільми. Я вірю, що правильна картинка, здатна руйнувати стереотипи і скеровувати до мети. Я вірю в силу образу.Нині фотограф перебуває закордоном, а по поверненні планує продовжити роботу над проектом. Зокрема, сподівається організувати серію виставок.
– Я хотів би показати людей, яких зустрічаю. І особливо – українських бійців.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg0jHbGm9m9yshbADi1hamAlEbmjN-iu_WfQrp1OZRpbK2wPPsiIoxmJWDS0OQ3iHosPnky2D8sWEdQeZc9z-tMlPakpaROu6Ek_f72xmui0O1eJu_OdZ-uBBZxCIPClpAR-zAsGCtXUYY/s1600/11058093_129251547463894_2107366672286016774_o.jpg)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEizMyBtaGz79M4BjzBCHcOiYOyqFaEifJRiZwCrMD_JSLEHB_KphBI-w2DQ_pKmy2R9gfgnSK2lJjNdS6RZoiTgnErMsDhlSZTqTtAeXyYeIXM9pvBHleXcBCZZcuYXHpOHfBMwq6jC1iE/s1600/11148370_129251210797261_6047182330840443685_o.jpg)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgvQhAdmrbYDBNaVpX80lLn7KoYFZ1QDkEkvOzp0lHjexuQOXLMexiXfgo10yNMv8oibl8e4zcVn6tmi3k_EJntAlkjoVuSmDEz6ERWb5yY7PzeyFY5TEvFPDeQr5GPOqpFjy-J1od8rBI/s1600/12079881_129251800797202_2440935897464469396_o.jpg)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhY4fKS8KCFwmjSvwHi6SRVyB9R5jFEhoYHCD78dwBHZvXXKUlc2xuqa03k1KvDt6OA8s3twaRZRaKtUOW-OqvTt5FHjcDiPB4BQS3V0aMPYLjEvIyzEBB5chGssWoUbNAMZ2l9CXTBAd0/s1600/12325370_134752153580500_345287149_n.jpg)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhMJ1s-gN8TEhJlvJTrIxNCZnbswdGbDmnfQOs0mC_9cmx5MulpnkzawwJfKMxf-xg4qpI8my3_gVOKeoYyaEZTkRQ-V9sxSFH8GEinkzJXi_5ZNirUFo3alX4MX7CWa4UzOCd7DvXK63Q/s1600/12736161_134707090251673_1918620712_n.jpg)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgJoOdFFXwC5r-47eN9zgJ_e-bLgmS0v_UwyrqRjJq6ZVl_MmykKs41t1H-KvFdavSyZi6fXN9r6s2oauvlO65e5kzjf6r_N6w-vx2gSLeU0S78mgWtwD9lF9WycEjWtvLBU_xWcM_jMR8/s1600/12748008_129251577463891_7180549502464500680_o.jpg)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiTYtt6wh0wrZivlqgzCbW7IpRP1PH677ctQWncSNxfk8Y-Kpq5vmzuyRCL4OHK0GPRNY6TMCF0ahyphenhyphenpVtoDeqno9CS5_ZO_GaRoHHSuZoezHMfQZXO7e2J5lTrxPQD4f4zSufPe37uWQ98/s1600/12755099_134753670247015_2135763295_o.jpg)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiJPfWP6wsgoEffmZQhyphenhyphenQrG6nGB1gj403uk0S4k7IUKYSzAV8Ao-T5GRc4ymIztHuVopuhtrWVU2czyNpJ5CWpeLA2DruBDlRyiYsbiFgHGaJYAFwMuah1AliI7RA_jZVZxj-lqAF0Y8wE/s1600/12768174_129251347463914_5075836011509562568_o.jpg)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjMcEVpR93oERggeSZ9MNM2qH0oxhP6shs7DGVddDa8SWO6Ki8FnDsKEfmO_sakR5YWJrNdaCo6n6CK7mGwOPN9G_R2bGMX5asxpW7Z7X4A3d99f4ZzEHeQZ9uGQ25VkhG8OkIBzlXO33Q/s1600/12768249_129251494130566_2669517595954857674_o.jpg)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgjhk1A_sHG0AHIfvOXt2PU2uZSMUgvWcEYPiIWeoCe3SrDu8jldlRkRzlbdoSWxnB2FBBpc1JC0paPKxmknrj6XGmttMVxLUf_7rR6hWuJYCeXflK7xBNOdQwtrH-kioy088eDGfb8qOM/s1600/12768314_129250497463999_3135253049496977416_o.jpg)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi9yE6MrMgLP9cMViiudkEwoZmAps42e5_L-gKsMU9g17s6FzMjDuqOKpUosx2A9pFangwWjsczHHNLj9rtnXONfMxUK_LXLZDl3NXHnUzvBHUU2FgY9IW6o1ink96j40Hpdyx3bWfJSmU/s1600/12768343_129250440797338_361508824766714260_o.jpg)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiegyfoqKGi5RLngdlq_uWOBdFLBGVFE1JViPC6QPTnizVEO_LoOfGAcn9bH37I_U3xkjoj0Yxc0BSw0g891ObCc_6HsEk13mN19vbtEvlXKgArrgq4OOXyvsTEMz0ATnYP42DihfMbxXk/s1600/10660104_129250617463987_5751489681834991728_n.jpg)
Використані джерела:
Український контент