Президент присвоїв кораблю «Кіровоград» ім'я Юрія Олефіренка

Ukrainian Military Pages

Президент присвоїв ім'я Юрія Олефіренка середньому десантному кораблю «Кіровоград» 5-ї бригади надводних кораблів Південної військово-морської бази Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Про це Глава держави повідомив на урочистостях з нагоди Дня ВМС у Одесі.

У відповідному Указі Президента зазначається, що рішення про присвоєння кораблю імені капітана І рангу Юрія Олефіренка було ухвалене зважаючи на його особливі заслуги перед Батьківщиною та зразкове виконання навчально - бойових завдань екіпажем корабля.

"Незламний бойовий дух, мужність і професіоналізм флотського спецназу, морських піхотинців, виявлені під час оборони Донбасу, є прикладом виняткової військової звитяги і честі. Захищаючи Донбас та його морську перлину – Маріуполь, військові моряки вписали чимало героїчних сторінок у літопис Української держави", - наголосив Петро Порошенко під час виступу, висловивши тверде переконання, що загиблий герой – командир морського центру спеціального призначення Юрій Олефіренко достойний вшанування і того, що його ім’я з’явиться на борту бойового десантного корабля.