Відбувся другий випуск 35 інструкторів навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій

ССО фото © facebook.com

У Хмельницькому, на плацу однієї з військових частин ССпО, вчора відбувся другий випуск 35 інструкторів навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій.

Навчання проводилось в рамках кваліфікаційного курсу програми Об’єднаної багатонаціональної групи (США, Литва, Латвія, Естонія) з підготовки – «Україна» (JMTG-U). Курс тривав 6 місяців, з травня 2016 року.

Читати також: Піврічний курс підготовки за програмою НАТО для Сил спецоперацій ЗСУ витримує лише кожен п’ятий

Участь в урочистостях з нагоди випуску взяли командувач Сил спеціальних операцій ЗС України генерал-майор Ігор Луньов, представники іноземних країн-партнерів об’єднаної багатонаціональної групи, командири частин спеціального призначення, представники місцевих органів влади і самоврядування.

- Шість інтенсивних місяців підготовки і сьогодні в строю знаходяться найсильніші та найпідготовленіші бійці Сил спеціальних операцій, - підкреслив командувач Сил спеціальних операцій ЗС України генерал-майор Ігор Луньов.

ССОфото © facebook.com

- Це важливий крок у побудові загальної архітектури вітчизняного війська такого роду сил, як Сили спеціальних операцій. Сьогоднішні випускники – основа Сил спеціальних операцій, це інструктори, які готуватимуть і навчатимуть майбутніх професіоналів ССпО. Ми докладаємо максимальних зусиль для того, щоб Сили спеціальних операцій стали хірургічно заточеним постійно готовим інструментом для протидії у гібридній війні, яка триває на Сході України. Переконаний, що високий дух непереможності та бойового братерства буде покладено в основу підготовки та формування підрозділів спецпризначення, - наголосив генерал-майор Ігор Луньов.

Крім того командувач зазначив, що керівництво Збройних Сил України у 2016 році максимально сконцентрувало виділення фінансових ресурсів для ССпО. До кінця цього місяця буде відкрито власний, сучасний навчально-тренувальний центр Сил спеціальних операцій.

Раніше, 14 травня ц.р., у Хмельницькому, відбувся перший випуск 29 інструкторів для навчально-тренувального центру ССпО.Використані джерела:
facebook.com