Польські сталевари продемонстрували якість броні для української бронетехніки

22.12.16
Huta Stali Jakosciowych S.A. фото © ukroboronprom.com.ua

Польська компанія Huta Stali Jakosciowych S.A., згадуючи інформаційні атаки на українську бронетехніку, продемонструвала процес перевірки якості своєї продукції та результати відстрілу Armstal 500, яка використовується у виробництві «Дозорів».

Це відбулося під час візиту української делегації на завод, до складу якої увійшли експерти у сфері оборонно-промислового комплексу України, військові, представники українських ЗМІ, фахівці ДК «Укроборонпром» та директори підприємств-учасників концерну.

Huta Stali Jakosciowych S.A. Huta Stali Jakosciowych S.A. Huta Stali Jakosciowych S.A.

Читати також: Armstal: польська броня українських бронемашин

Бронеплита витримує обстріл боєприпасами калібру 7,62х39, що використовується у автоматах АК та АКМ, а також калібру 7,62х51, що використовується у кулеметах (наприклад, M240) та снайперських гвинтівках (наприклад, L96A1Arctic Warfare) країн-членів НАТО.

Huta Stali Jakosciowych S.A.

В рамках зустрічі керівники польської компанії ознайомили українську делегацію з передовим досвідом виробництва спеціальних сталей для бронетехніки, продемонстрували усі сертифікати якості продукції та зазначили можливості виготовлення сталі марки Armstal.

«Ми працюємо з багатьма країнами світу, якість нашого виробництва та продукції підтверджена міжнародними сертифікатами та перевірками», – заявив директор з питань торгівлі та розвитку Huta Stali Jakosciowych S.A. Войцех Май.

Фахівці Huta Stali Jakosciowych S.A. зауважили, що марка сталі Armstal використовується у виготовленні корпусів бронетехніки армій країн НАТО. Вона успішно пройшла відстріл у Німеччині, перевірки якості у Франції та США. Сталь відповідає рівням натівського захисту STANAG 4569.

На даний момент вже два заводи мають договори про співпрацю з цим польським підприємством, а саме Львівський та Київський бронетанкові заводи, ця броня за стандартом НАТО вже використовується для захисту української бронетехніки.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт ДК «Укроборонпром»