Польські сталевари продемонстрували якість броні для української бронетехніки

Huta Stali Jakosciowych S.A.

Польська компанія Huta Stali Jakosciowych S.A., згадуючи інформаційні атаки на українську бронетехніку, продемонструвала процес перевірки якості своєї продукції та результати відстрілу Armstal 500, яка використовується у виробництві «Дозорів».

Це відбулося під час візиту української делегації на завод, до складу якої увійшли експерти у сфері оборонно-промислового комплексу України, військові, представники українських ЗМІ, фахівці ДК «Укроборонпром» та директори підприємств-учасників концерну.

Huta Stali Jakosciowych S.A. Huta Stali Jakosciowych S.A. Huta Stali Jakosciowych S.A.

Читати також: Armstal: польська броня українських бронемашин

Бронеплита витримує обстріл боєприпасами калібру 7,62х39, що використовується у автоматах АК та АКМ, а також калібру 7,62х51, що використовується у кулеметах (наприклад, M240) та снайперських гвинтівках (наприклад, L96A1Arctic Warfare) країн-членів НАТО.

Huta Stali Jakosciowych S.A.

В рамках зустрічі керівники польської компанії ознайомили українську делегацію з передовим досвідом виробництва спеціальних сталей для бронетехніки, продемонстрували усі сертифікати якості продукції та зазначили можливості виготовлення сталі марки Armstal.

«Ми працюємо з багатьма країнами світу, якість нашого виробництва та продукції підтверджена міжнародними сертифікатами та перевірками», – заявив директор з питань торгівлі та розвитку Huta Stali Jakosciowych S.A. Войцех Май.

Фахівці Huta Stali Jakosciowych S.A. зауважили, що марка сталі Armstal використовується у виготовленні корпусів бронетехніки армій країн НАТО. Вона успішно пройшла відстріл у Німеччині, перевірки якості у Франції та США. Сталь відповідає рівням натівського захисту STANAG 4569.

На даний момент вже два заводи мають договори про співпрацю з цим польським підприємством, а саме Львівський та Київський бронетанкові заводи, ця броня за стандартом НАТО вже використовується для захисту української бронетехніки.



Використані джерела:
Офіційний веб-сайт ДК «Укроборонпром»