![Крим зрадники](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgiXYkfchU72z_VXZ3yb94ZiNbFknD4k9AYP2o7LOAtmU6tWlEDu64_RNdZW6soDfhbB2FLV_B0RaGyeIQkT9z9-qfBC2YnSUAFXZ3dlBfq33wqb3P-1tZGQg7j2YLEFUgWpKI8MwlZ-5Vi/s1600/ump-krym-zrada_650x300.png)
Сьогодні, 16 січня 2017 року, Дарницький районний суд міста Києва виніс вирок підполковнику, колишньому заступнику начальника центру з медичної частини – начальнику медичної частини Центру медичної реабілітації, санаторного лікування та спеціальної підготовки особового складу Повітряних та Військово-морських сил ЗСУ «Судак» (дислокований с. Судак, АР Крим), який обвинувачується у державній зраді та дезертирстві (ч.1 ст.111 та ч.1 ст.408 КК України).
У 2014 році, військовослужбовець не повернувся з АР Крим на материкову частину України для подальшого несення служби та отримав паспорт громадянина Російської Федерації. Крім того, надав Російській Федерації допомогу в проведенні підривної діяльності проти України - проводив реабілітаційні заходи для військовослужбовців Збройних Сил Російської Федерації, надавав їм медичну та іншу допомогу.
Військова прокуратура Дарницького гарнізону Центрального регіону України наполягала на призначенні військовому медику покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.
Читати також: Гаазький суд прирівняв окупацію Криму Росією до міжнародного збройного конфлікту
Суд враховуючи, що дії обвинуваченого не супроводжувалися використанням зброї проти військовослужбовців Збройних Сил України та громадян України, призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 8 років без конфіскації майна. Рішення щодо можливого апеляційного оскарження, буде прийнято після отримання повного тексту вироку.
Використані джерела:
Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України