LimpidArmor показав на IDEX-2017 новий прототип системи кругового огляду для бронетехніки

25.02.17
LimpidArmor на Ukrainian Military Pages фото © wartime.org.ua

На міжнародній виставці озброєнь IDEX-2017, яка пройшла 19 - 23 лютого в Абу-Дабі українська команда LimpidArmor представила нову версію прототипу системи кругового огляду для екіпажу бронетехніки на базі гарнітури Microsoft HoloLens.

Як стверджується, новий прототип відображає на екрані окулярів доповненої реальності Microsoft Hololens 360-градусну панораму місцевості, отриману шляхом об’єднання зображень з чотирьох модулів відеокамер. Крім 360-градусного огляду, базова версія системи LimpidArmor, над якою зараз працюють розробники, забезпечить виведення телеметрії транспортного засобу та іншої важливої ​​інформації.

Ми обрали IDEX 2017 в якості платформи, щоб представити величезний обсяг роботи, виконаної LimpidArmor з часу першої демонстрації проекту на виставці Зброя та безпека восени минулого року в Києві, – зазначив Михайло Гречухін, генеральний директор і співзасновник LimpidArmor.

За словами Гречухіна, протягом останніх місяців команда займалася пошуком необхідних фахівців і консультувалася у експертів і українських військових. Все це дозволило привезти на виставку діючий прототип. Також він натякнув, що в найближчі дні компанія зробить ще кілька позитивних оголошень.

LimpidArmor на Ukrainian Military Pagesфото ©facebook.com/LimpidArmor

LimpidArmor на Ukrainian Military Pagesфото © wartime.org.ua

Читати також: В Україні розробляють унікальний «віртуальний» шолом для військових


Використані джерела:
Військова панорама