Система мультирадіусного нарізання ствола Sabatti MRR

Система мультирадіусного нарізання ствола Sabatti MRRфото © zbroya.info

Компанія Sabatti представила власну розробку – новий високоточний профіль для нарізання ствола під назвою MRR (Multi-radial – мультирадіусний), який має низку унікальних переваг, порівняно з традиційними системами нарізання.

Чергування двох радіусів різної довжини в стволах з мультирадіусними нарізами забезпечує краще втримання кулі, не створюючи надмірної напруги.

Фактично куля видавлюється, повторюючи профіль окружності, а не вирізається, як за традиційного нарізання, що збільшує термін служби ствола. Також завдяки тому, що немає гострих кромок, характерних для інших профілів нарізів, ствол залишається чистішим і повільніше зношується, ніж зазвичай.

Система мультирадіусного нарізання ствола Sabatti MRRзображення © zbroya.info

У певних умовах куля зі ствола з мультирадіусним нарізанням може летіти на 12% швидше, ніж куля зі ствола із традиційним профілем. Прозір між стволом і кулею менший, що запобігає випущенню газу вперед, тим самим збільшуючи енергію руху снаряду.

Стволи з мультирадіусними нарізами виготовляються з виключно малими допусками, завдяки чому забезпечується суттєве поліпшення точності бою.

Всі ці фактори роблять стволи з мультирадіусним нарізанням ідеальними для спортивної стрільби. Тому вся стрілецька зброя компанії Sabatti під набої .308 Win та 6,5x47 Lapua оснащується стволами з мультирадіусним нарізанням.

Система мультирадіусного нарізання ствола Sabatti MRRфото © zbroya.infoВикористані джерела:
zbroya.info