Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

неділя, 19 березня 2017 р.

На полігоні «Широкий Лан» почалось будівництво стаціонарного бригадного табірного містечка

19.03.17
На полігоні «Широкий Лан» почалось будівництво бригадного табірного містечка

Перебуваючи з робочим візитом на полігоні «Широкий Лан», що на Миколаївщині, Міністр оборони України Степан Полторак оглянув хід початку будівництва військового містечка та визначив графік виконання подальших робіт.

— Минулого року було розроблено необхідну технічну документацію, а з початку 2017 — розпочалися будівельні роботи, — зазначив Міністр оборони. — Завершення першої черги будівництва заплановано на кінець цього року.

Військове містечко на території Широколанівського полігону буде розраховано на розміщення 5 тисяч осіб. Як повідомив помічник Міністра оборони України Юрій Бірюков, на об'єкт виділено 370 мільйонів гривень.

Табірне містечко буде включати 11 казарм, їдальню з харчоблоком, медичний центр та штаб. У казармах особового складу, які розраховані на проживання двох рот: спальне приміщення, спальне приміщення для офіцерів, туалети-умивальники, душові, пральня-сушильна, кімната відпочинку особового складу.

Нагадаємо, що торік Міноборони спрямувало 250 мільйонів гривень на розвиток трьох навчальних центрів.