![На полігоні «Широкий Лан» почалось будівництво бригадного табірного містечка](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEifey2CvQABsHgRp_QlaxsrBE6Whvm_KhHggpZRrxm9mmIsDXkDskppw6sXvuRCh8Csg9HDWs-1ieE9eJjcHHYIVhAAOVAbX0zqVw1YKTKRrGJAZJPPtRVfr2I5pCaQ_fMB8MmzEHB06i5y/s1600/ump-shyrlan_650x300.png)
Перебуваючи з робочим візитом на полігоні «Широкий Лан», що на Миколаївщині, Міністр оборони України Степан Полторак оглянув хід початку будівництва військового містечка та визначив графік виконання подальших робіт.
— Минулого року було розроблено необхідну технічну документацію, а з початку 2017 — розпочалися будівельні роботи, — зазначив Міністр оборони. — Завершення першої черги будівництва заплановано на кінець цього року.
Військове містечко на території Широколанівського полігону буде розраховано на розміщення 5 тисяч осіб. Як повідомив помічник Міністра оборони України Юрій Бірюков, на об'єкт виділено 370 мільйонів гривень.
Табірне містечко буде включати 11 казарм, їдальню з харчоблоком, медичний центр та штаб. У казармах особового складу, які розраховані на проживання двох рот: спальне приміщення, спальне приміщення для офіцерів, туалети-умивальники, душові, пральня-сушильна, кімната відпочинку особового складу.
Нагадаємо, що торік Міноборони спрямувало 250 мільйонів гривень на розвиток трьох навчальних центрів.