![TCG «HEYBELIADA» F511](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEixgmUymPpxj6_RFva_hRf9xi96FJil4sQpS5VANZShl8xfyfo-hi8IAkx2HhAUNjtJ2jvVWIrZ40g_v8dD1-28U-fNl8rZ32QyG7kweikcxJxMbrdPWVooaSADQPT72zvPgoIDLkZmCUy8/s1600/ump-ship-TCG-HEYBELIADA_650x300.png)
До порту Одеси з дружнім візитом прибули кораблі військово-морських сил Турецької Республіки — фрегат TCG «GAZIANTEP» F490 і корвет TCG «HEYBELIADA» F511.
Згідно програми візиту 3 і 4 квітня з 14 до 16 години одесити й гості міста матимуть змогу відвідати кораблі з екскурсіями. Кораблі ошвартовані біля одного з причалів морського вокзалу Одеської філії ДП «Адміністрація морських портів України».
Сьогодні ж командування загону і командири кораблів здійснили протокольні візити до Командування ВМС ЗС України і Одеської обласної державної адміністрації. Програма перебування кораблів в Одесі також передбачає культурну програму для членів екіпажів турецьких кораблів — екскурсію містом.
Минулого тижня, до Одеси з дружнім візитом також прибув фрегат «Ла Файєтт» військово-морських сил Французької Республіки.
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України www.mil.gov.ua