![«Мотор Січ» до кінця року запустить виробництво лопатей для вертольотів Ми-24](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjVQ_Cn4VAriYOrJaMqTzk2GlGSJfGyx74iIJyN-1uMVE2FC05M-fBus4C0f8MPK7q4pm2Q3EeOXjjbzbHxrqFWPuqdpvvDB53AnjKQ5fqFUBx_3uVQGsZai71qyf3zhhdq9rJ83K9MmMwZ/s1600/ump-mi24-002_650x300.png)
АТ «Мотор Січ» проводить випробування лопатей власного виробництва до вертольотів Ми-24. Про це, сьогодні, повідомив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко під час інтернет-конференції в прес-центрі LIGA.net.
«Мотор Січ», за власні оборотні кошти, спільно з іноземними інвесторами, створило виробництво лопатей які зараз проходять випробування», – сказав Бровченко.
Він додав, що до кінця року Україна отримає лопаті вітчизняного виробництва практично по всій номенклатурі. Нагадаємо, в Україні не виробляються лопаті для вертольотів Ми-24, які складаються на українському озброєнні. Такі деталі раніше закуповувалися Росії.
Використані джерела:
Національний Промисловий Портал