831-у бригаду тактичної авіації ПвК «Центр» відвідали європейські журналісти (фото)

Ukrainian Military Pages - 831-у бригаду тактичної авіації ПвК «Центр» відвідали європейські журналісти фото © ПвК «Центр»

У 831-й бригаді тактичної авіації Повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України за черговими льотними змінами спостерігали представники закордонних ЗМІ.

До Миргорода з’їхалось близько 30 представників видання Європейської асоціації студентів аерокосмічних ВУЗів «EUROAVIA NEWS» аби побачити високий професійний рівень українських військових льотчиків та майстерне володіння ними бойовими літаками-винищувачами Су-27.

Ukrainian Military Pages - 831-у бригаду тактичної авіації ПвК «Центр» відвідали європейські журналістифото © ПвК «Центр»

Підвищений інтерес європейських засобів масової інформації до Повітряних Сил Збройних Сил України не вщухає з моменту минулорічного тріумфального повернення на міжнародні авіаційні покази нашої держави. Міць та потужність бойових крилатих машин вражала публіку, яка з нестримними почуттями та шаленими оплесками зустрічала багаторазового переможця серед льотчиків-пілотажників на бойових літаках полковника Олександра Оксанченка.

Під час візиту до авіабригади європейські журналісти відвідали кімнату Бойової слави військової частини, де їм розповіли про легендарний шлях бригади та визначне сьогодення.

Основна робота як льотного складу авіабригади тактичної авіації, так і журналістів, відбувалась на аеродромі. Військові льотчики на чолі із полковником Олександром Оксанченком під захопливі погляди закордонних журналістів та спалахи фотокамер один за одним підіймали в повітря бойові літаки-винищувачі.

— Ми дуже вражені роботою українських льотчиків. Військовий льотчик Олександр Оксанченко просто неперевершений пілотажник, а фігури вищого пілотажу у його виконанні — це справжнє диво. Минулого літа багато моїх колег спеціально приїздили на авіаційні покази аби побачити його виступи у повітрі. Ми раді, що змогли разом з колегами особисто познайомитись з українським «асом» повітряного простору та відчути гостинність української землі, — поділився враженнями один із європейських журналістів.

Ukrainian Military Pages - 831-у бригаду тактичної авіації ПвК «Центр» відвідали європейські журналістиUkrainian Military Pages - 831-у бригаду тактичної авіації ПвК «Центр» відвідали європейські журналістиUkrainian Military Pages - 831-у бригаду тактичної авіації ПвК «Центр» відвідали європейські журналістиUkrainian Military Pages - 831-у бригаду тактичної авіації ПвК «Центр» відвідали європейські журналісти фото © ПвК «Центр»Використані джерела:
Військова панорама