![Танкісти 14-ї механізованої бригади на Т-64БВ їдуть представляти Україну на Strong Europe Tank Challenge 2017](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEisSlCM4mZZdU-YppUUeC8NctOHwjmXK4_7eS1fshpKkaXMTkGXVKetNGXY8EF8M5R5SuZFio911qa5RkTTqhQB63ySOvj2cd12eR_ZguYSK48MsFCAQJGRac9-q4jVvB69lM9IJRYGCG3G/s1600/ump-t64bv-14ombr_650x300.png)
Волинські воїни танкісти з 14 окремої механізованої бригади їдуть захищати честь України на міжнародних танкових змаганнях країн НАТО – «Танковий виклик сильної Європи-2017» (Strong Europe Tank Challenge 2017), які відбудуться на полігон Графенвер (Grafenwöhr) у Німеччині.
Один із танкових взводів механізованої бригади з Володимира-Волинського неодноразово визнавався найсильнішим в Україні. Так у серпні 2016 року танковий взвод 14 окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід», під командуванням капітана Романа Багаєва, став кращим у Сухопутних військах, а у вересні того ж року - у Збройних Силах.
![Танкісти 14-ї механізованої бригади на Т-64БВ їдуть представляти Україну на Strong Europe Tank Challenge 2017](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi0ps97Gk_XS05Y7HGfpL-Hin3y69Mq8QWGld03Y4PwxDgCJOqNSVCPYIabJ5-bD63QAHaXzTY7pXLFsruPYZWPlMwXh_vALZ-dvUrNZ4fxgzg96PC1hpXmi8ifYaq1d02wvzpkmRBrmUaA/s1600/item-56-biatlon06.jpg)
![Танкісти 14-ї механізованої бригади на Т-64БВ їдуть представляти Україну на Strong Europe Tank Challenge 2017](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgwMsODWDm9M3BzciOgMrCDTV7lOGasKb7EBtfEtcVLGGDj2bJnQwhyphenhyphenfnibIGoa0dPSE1lfCesTL7sfOVPcuy-FArDQzLmvqIqCj98hMa7eZLiiOalmdUk65NLLHirP8SsMO7uG9sigRoiL/s1600/item-23-biatlon05.jpg)
![Танкісти 14-ї механізованої бригади на Т-64БВ їдуть представляти Україну на Strong Europe Tank Challenge 2017](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi3VMA672wpOXTT3g0mXboYNb7qwU5S1XZKlU6s8nt8ybiZ8pcKmA4yEBCHf-74nesjM4-eXzhzf21LOlOOEl2y9vq1fdzA2gIvKwtvkgp8UHyoiVczcoW8r2To6DFea_btjOgQgrSoyZ-t/s1600/item-45-biatlon03.jpg)
На відміну від більшості суперників, з якими доведеться змагатися у Німеччині, волиняни на своїх модернізованих Т-64 мають за плечима не лише досвід баталій на полігонах, а брали участь у запеклими боях на Донбасі, причетні до звільнення Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Мар’їнки, Красногорівки, билися за Савур-Могилу та Дебальцеве.
Сьогодні під контролем командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-майора Олександра Павлюка, було здійснено завантаження техніки та матеріальних засобів, які будуть задіяні під час проведення змагань.
Нагадаємо, що у минулорічному Strong Europe Tank Challenge переміг підрозділ з Німеччини на Leopard 2A6, друге місце зайняла Данія на Leopard 2А5, третє - підрозділ з Польщі, який також виступав на танках Leopard 2А5. Примітно, що США які виставляли два взводи на танках M1A2 Abrams, у число призерів не увійшли.
Використані джерела:
visnyk.lutsk.ua