«Кузня на Рибальському» здійснила технічний спуск на воду чергового бронекатера «Гюрза-М»

оновлено
Ukrainian Military Pages

Київський суднобудівний завод «Кузня на Рибальському» сьогодні здійснив технічний спуск на воду чергового катера проекту 58155 «Гюрза-М» з бортовим номером U179.

Офіційна церемонія спуску на воду відразу декількох катерів цього проекту відбудеться через кілька днів, про це повідомляє Думская.

У ній візьмуть участь народні артистки України, переможниці конкурсу «Євробачення» Джамала і Руслана (пізніше участь Джамали було спростовано), які стануть хресними матерями двох нових «Гюрз».

Нагадаємо, що головний катер серії спущений на воду 11 листопада 2015 року та після проходження комплексу випробувань, 6 грудня 2016 року введений до бойового складу Військово-Морських Сил ЗС України.

Ukrainian Military Pages

Як, повідомляють у Командуванні ВМС, відповідно до показників мореплавства, живучості та озброєння, районом застосування малих броньованих артилерійських катерів в перспективі стане Азовське море.

Читати також: До липня ВМС отримають два нових броньованих катери «Гюрза-М» та ще два у серпнідовідник озброєння і військової техніки