«Укроборонпром» провів тестові стрільби ракетами РС-80 з нової версії безпілотного «Фантому» 8х8

Укроборонпром провів тестові стрільби ракетами РС-80 з нової версії безпілотного Фантому 8х8

ДК «Укроборонпром» провів випробування бойового модулю для запуску ракет РС-80 від ДАХК «Артем», який був встановлений на безпілотний транспортний засіб «Фантом-2».

«Фантом-2» отримав нову колісну формулу 8х8, замість 6х6 у першій версії. Як стверджує «Укроборонпром», це дозволяє розмістити на ньому більше корисного навантаження, встановити потужнішу зброю. Завдяки збільшеним габаритам, розробникам вдалось встановити більш потужну силову установку, збільшити запас автономного ходу та покращити його прохідність.

Читати також: «Укроборонпром» показав оновлений безпілотний «Фантом», ракетне та термобаричне озброєння

Ukrainian Military Pages

Стрільби з нового бойового модулю повинні були довести можливість встановлення на нову платформу більших за габаритами та масою бойових модулів.

Читати також: ДАХК «Артем» розробив та випробував нові 80-мм некеровані авіаційні ракети (відео)

Крім того прес-служба концерну повідомляє, що «Фантом» вже готується до проходження державних випробувань з автоматичним кулеметом великого калібру та інтегрованим високоточним ракетним озброєнням. Наразі команда інженерів займається доукомплектацією нової платформи та тестуванням її ходових характеристик і систем управління.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт ДК «Укроборонпром»

довідник озброєння і військової техніки