Міноборони проведе у вересні другий призов офіцерів запасу, цього разу призвуть у тричі більше

Ukrainian Military Pages

У червні цього року в Україні, на підставі наказу Міністра оборони від 30 травня 2017 року №300, відбувся перший призов офіцерів запасу на військову службу за призовом.

На військову службу за призовом офіцерського складу терміном на 18 місяців, були призвані офіцери запасу віком до 43 років, які закінчили військові кафедри, не проходили військової служби та були відібрані атестаційними комісіями військових комісаріатів.

Всього було призвано 1000 офіцерів. Основна частина призваних офіцерів запасу має спеціальності військового зв'язку, експлуатації і ремонту військової техніки, морально-психологічного забезпечення.

Як стало відомо Ukrainian Military Pages, наступний призов цієї категорії офіцерів запасу Міністерство оборони України планує провести у вересні-жовтні цього року.

І хоча на сьогодні офіційно рішення ще не прийняте, до військових комісаріатів вже доведене розпорядження щодо уточнення відповідних картотек та списків, а також визначене завдання з проведення у липні-серпні медичного обстеження всіх офіцерів запасу до 43 років, які не проходили військової служби.

За попередніми планами, кількість офіцерів запасу, що будуть призвані, цього разу буде збільшена та загалом може сягнути до 3000 осіб.

Нагадаємо, що у серпні, відповідно до Указу Президента України №178/2017, також буде проведений призов громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії.