![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiCLXETSt2ppZd6MoXT5kNuNDgI2yadHFsROgxM-I1OI9rysxAdUrECEYGpN5nkB5UgMypWE0SX1CB_op49-iPdhk990v0o7EEke76pwvHOKPuTB03BwSiMPD13dqcMKbqPu2fPkV-ph_ll/s1600/ump-202_580x250.png)
Вчора, у Центрі підготовки сержантського складу Повітряних Сил ЗС України, що дислокується у Василькові, відбувся випуск військовослужбовців, які пройшли підготовку на курсах лідерства середнього та базового рівня.
При чому випуск за програмою середнього рівня у 202-му центрі відбувся вперше. Тематика всіх курсів відповідає стандартам підготовки, що проводиться у Школах підготовки сержантів країн — членів НАТО.
Випускники отримали сертифікати про закінчення навчання, а військовослужбовців, які показали кращі результати у підготовці, нагородили грамотами. По прибуттю до своїх частин військовослужбовці, які пройшли курси, будуть призначені на відповідні сержантські посади.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiMqgWSF5cz2F3CqV_7ZOU-c_DLWGTcrFpSS1E0Wclhd7_pu4RMOh39p4teZTjoxpZLkRJQHSFveUfWY69NNDPDjGo5LLJ3bqEUHo0AolWey0JNuzeQQcgp-EbiQARou62wJbCZo2efL4R4/s1600/202-1.jpg)
На випускних іспитах та урочистих заходах був присутній Головний старшина Повітряних Сил Збройних Сил України старший прапорщик Олег Рудюк, який привітав військовослужбовців із закінченням підготовки та побажав успіхів у подальшому проходженні військової служби.
Також на були присутні представники збройних сил Канади, які надавали інструкторському складу Центру методичну допомогу у проведенні курсів в рамках канадської навчально-тренувальної місії Operation UNIFIER.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg_9ipnXw70tFUcwPx5xdKMW_-ArKHwh72Hy1gUn-x6IKnMgQ_xmvNtLGPPd5K-amgNN-PY24DfyvIwE5sbJd0LR4EYIN6Qq0otEATvSvFYgGebmlmwOqofBJqV2LslxKBnzeqc4T1PySPX/s1600/202.jpg)