Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 27.03.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

вівторок, 13 березня 2018 р.

На полігоні 169-го навчального центру «Десна» встановлюють модульне містечко

13.03.18
Ukrainian Military Pages

На полігоні 169-го навчального центру завершується встановлення модульного містечка. Десяток окремих боксів, що призначені для занять та відпочинку інструкторів та особового складу, обладнані як повноцінні будівлі і мають санвузол та, навіть, сучасну душову кабіну.

У кожному окремому будиночку є приміщення для занять та відпочинку, що дозволяє мати чи не повноцінні навчальні корпуси у мобільному вигляді.

Для холодної пори року у кожному будиночку передбачене автономне опалення. Бокси мають власну електромережу, водогін, каналізацію й захист від блискавки, що є однією з вагомих переваг на відкритій місцевості.

Конструкція будиночків дозволяє їх транспортувати у необхідне місце та швидко здійснювати неодноразовий монтаж-демонтаж, що не впливає на їхній строк придатності, а саме – 20 років експлуатації.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram


Використані джерела:
Прес-служба навчального центру «Десна»