Новітній пріоритет СБУ – контррозвідувальний та антитерористичний захист держави

Новітній пріоритет СБУ – контррозвідувальний та антитерористичний захист держави

Служба безпеки України підвищила свою професійність та ефективність і може ділитись унікальним досвідом протидії гібридній загрозі із країнами – партнерами України.

Про це сказав Президент України Петро Порошенко на урочистостях з нагоди 26-ї річниці створення Служби безпеки України.

«Як Глава держави бачу, що Служба безпеки насправді змінюється, зростає професійність та ефективність СБУ, підвищує Служба авторитет серед провідних партнерських спецслужб. Сьогодні СБУ не тільки вчиться, але й вчить сама як протидіяти гібридній загрозі, підривній роботі російських спецслужб. Вона має чим поділитись із своїми партнерами у сфері кібернетичної безпеки та протидії інформаційним війнам, які є важливою для росіян складовою гібридної війни», - підкреслив Петро Порошенко, додавши, що недарма Росія викидає мільярди доларів для фінансування своїх пропагандистських і дезінформаційних потужностей.

Окремо Глава держави акцентував на посиленні аналітичної складової роботи Служби, яка була повністю знищена 2013 року і працювала в інтересах Росії. «Зараз нами створено Ситуаційний центр з виявлення та аналізу загроз, започатковано інститут оперативних аналітиків. Активно впроваджуються новітні інформаційні технології», - зазначив він.

«Реагуючи на зростання рівня тероризму, модернізовано структуру і завдання Центру спеціальних операцій «А», на виконання мого доручення. Сьогодні його особовий склад проходить підготовку за методиками, що успішно застосовуються у країнах – членах ЄС і НАТО», - також відзначив він.

Ukrainian Military Pages

«Новітній пріоритет СБУ – контррозвідувальний та антитерористичний захист критичної інфраструктури держави. Ми удосконалимо контррозвідувальний режим із залученням інших складових сектору безпеки й оборони держави», - наголосив Президент, нагадавши, що відповідну концепцію затвердив у жовтні 2017 року.

Глава держави привітав офіцерів та співробітників СБУ із 26-ю річницею створення Служби та подякував кожному за віддану службу Україні. «Маєте по праву пишатися СБУ, співробітниками Служби і роботою в ім'я перемоги та заради майбутнього нашої рідної України», - сказав він.

По завершені урочистостей Глава держави ознайомився із можливостями снайперської, контрзасадної підготовки та діями тактичних груп зі звільнення заручників та надання медичної допомоги.


ua en