Колишнього директора Суднобудівного заводу ім. 61 комунара затримано за спробу підкупити прокурора

26.03.18
Ukrainian Military Pages

Військовою прокуратурою Південного регіону спільно зі СБУ та службою безпеки та режиму ДК «Укроборонпром», у неділю, 25 березня, затримано директора ДП «Харківський завод транспортного устаткування» Федора Петрова за спробу підкупу прокурора.

Про це повідомила прес-служба прокуратури.

Установлено, що за прийняття рішення щодо закриття кримінального провадження за фактом розтрати грошових коштів тодішній генеральний директор ДП «Суднобудівний завод імені 61 комунара», а нині - директор ДП «Харківський завод транспортного устаткування» запропонував прокурору військової прокуратури Миколаївського гарнізону неправомірну вигоду в сумі 60 тис. грн.

Читати також: Шасі для ОТРК «Грім» розробив та виготовив Харківський завод транспортного устаткування

Безпосередньо під час передачі обумовленої суми хабаря, директора, який, мабуть, у звичний для нього спосіб забажав «вирішити питання», було затримано правоохоронцями в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, тривають обшуки.

Військовою прокуратурою гарнізону вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України та обрання запобіжного заходу.


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram