![3-й полк Сил спецоперацій проводить збори резервістів (ВІДЕО)](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjYIrjWMYaQrcQs7JejxwML4k4nTU1yTeQKrRKSy0mpZMxU_TnASsnBy1AeUNeiKZnmV32LFnoS2RUIUi_nwbCm3VUt-8lRu_EvmVODJ87bzncfBNhOc3smgKhwTffnMd_3SWmGIEgvBVo/s1600/3REG.png)
Минулого тижня розпочалися навчальні збори з резервістами 3-го окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Резервісти, які раніше проходили службу в частині, знов стали до строю щоб поновити свої військові навички.
«Служба в лавах 3-го полку спецпризначення – це щоденна важка праця - робота всього колективу підрозділу заради загальнонаціональної ідеї, заради майбутнього наших дітей, і ми йдемо вперед заради вільної України. Ми йдемо вперед!» – повідомляє неофіційна сторінка полку у Facebook.
Читати також: ССО взяли участь у конференції щодо експлуатації снайперського комплексу UAR-10 в ЗСУ