![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj1lowNsiyCoYCLWh9N5IiNl5NisVAJ3LWcGk6_r5PNyjjJf5pHjKw13mx3ANCdNBOOy1xm0TIO5XUX-gDEnSCBd2QyW-Xm0TIhRHOv-2OmWvQVnk9WWiliwhcvkKCfhyphenhyphenglb6YXf7jUn-3x/s1600/ump-18-TANK-CHALLENGE_578x250.png)
Відео заключного дня міжнародних змагань Strong Europe Tank Challenge 2018 та церемонії нагородження від прес-служби Генерального штабу Збройних Сил України.
У заключний день команди змагалися на смузі перешкод, спортивній естафеті та снайперській стрільбі. Завершився конкурс традиційним «пострілом дружби». Як вже відомо, перше місце у танкового взводу ЗС Німеччини, друге - в шведів, а третю сходинку посіли австрійці. Кубок за снайперську стрільбу отримали військовослужбовці із США. Наша команда стала восьмою.
Серед іншого, у відео згадується, що неполадки при стрільбі, про які йшла мова раніше, пов'язані саме із системою керування вогнем.
Попередні матеріали на тему SETC2018 ви знайдете тут.
А тут зібрано багато відео.