![Сили спецоперацій визначили кращого фахівця з тактичної медицини](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjuJzdpP73JpIzcPPWPx8gdByLpXHWiYrKYZtUW6yzERskIhfdNgPzwxz1ySxNI5tWaps8j7idR3MOABeeXK98anzh_Js0AM1o5N2nn-H3RWeeMAnKx0gcQxyW1CjRAZem5wRh1MI-k5_Q/s1600/sof-med.png)
Змагання на кращого фахівця з тактичної медицини Сил спеціальних операцій пройшли на базі 142-го навчально-тренувального центру ССпО ЗС України з 04 по 09 червня.
Змагання складались з трьох етапів. Учасники змагань оцінювались за результатами відпрацювання практичних навичок та теоретичних знань.
На першому етапі фахівці демонстрували надання першої медичної допомоги пораненим, евакуацію з «червоної зони», комплектацію медичного рюкзака, відпрацювання повного медичного огляду та медичних маніпуляцій.
На другому етапі - сортування поранених по ступеням важкості та по пріоритетності евакуації.
На фінальному етапі відпрацьовувалась евакуація пораненого з бронетехніки.
За результатами проведених змагань перше місце зайняв військовослужбовець навчально-тренувального центру, який був нагороджений грамотою та цінним подарунком.
Під час змагань був проведений відбір кращих фахівців для участі в змаганнях на кращого санітарного інструктора Збройних Сил України після чого було проведено тренування та злагодження команди.
Також в ході проведення змагань проводилось експериментальне використання спеціальних рейдових та штурмових медичних рюкзаків українського виробництва в присутності комісії Головного військово-медичного управління, та були виявлені переваги і недоліки експериментального спорядження.
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Сил спеціальних операцій ЗС України