За направлення у миротворчу місію в кадровому центрі ЗСУ вимагали 25 000 гривень

Ukrainian Military Pages

Вчора, 4 червня, за процесуального керівництва військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України після одержання частини неправомірної вигоди в розмірі 22 500 гривень затримано військовослужбовця кадрового центру Збройних Сил України.

Установлено, що вказана службова особа у травні 2018 року вимагала від громадянина України неправомірну вигоду в розмірі 25 000 гривень за призов на військову службу та включення останнього до складу підрозділів Збройних Сил України в Українському миротворчому контингенті в Демократичній Республіці Конго.

Суму неправомірної вигоди хабарник отримав двома частинами, а саме: 01.06.2018 – у розмірі 2 500 грн. та 04.06.2018 – у розмірі 22 500 грн., що задокументовано під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій.

Затримання проводилось спільно із слідчими Головного управління Національної поліції в Київській області за оперативного супроводження Управління захисту економіки у м. Києві Департаменту захисту економіки Нацполіції України в рамках досудового розслідування в кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages

Неправомірну вигоду у затриманого вилучено.

На даний час затриманому готуються повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, клопотання до суду про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді взяття під варту та про відсторонення останнього від займаної посади.


Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України