![У Національній гвардії визначили кращий екіпаж БТР](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhG5qIQ1nwNjLXAIW7JEWLaHauy1uN1dthXtG0bgegg6N9r_J8c49aVD3POWfA7uS6871PvGjl_dAbvVrFNpqSNr_tCDLFXJ4bYM7nAX3B80hX50tCCZiFQ2blNBg3YuBhxyqv017pYf2w/s1600/ump-btr4_578%25D1%2585250.png)
На полігоні Національної гвардії у селищі Старе визначили кращі екіпажі БТР. Змагання проходять на честь кавалера ордена «За мужність» III ступеня старшини Максима Мушти.
Протягом трьох днів з 14 по 16 серпня екіпажі (у кількості 3-4-5 осіб) виконували нормативи з водіння бронетранспортера, долали протитанкові рови, проходили мінні поля та демонстрували водіння в обмеженому просторі, вели вогонь по цілях з різних відстаней, складали письмові тести та виконували вправи стрільб зі стрілецької зброї.
![У Національній гвардії визначили кращий екіпаж БТР](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjjEykGOIIijKl5pO8ZrwSoNrAOb9io1ZBtYBrDJ0jhku9JFW_5-4JCAuSTMqviT6FODshSTNnTSPcaDccplFZQNM2XUjW3qxnoX8eDrvPXj-Hl3AGiF3STFg67wl1PToTf0H6Bcowcc0M/s1600/img_0328_2.jpg)
Учасники, а це 21 команда з усієї гвардії, попередньо пройшли ще два етапи відбору на місцях: у військових частинах та в оперативно-територіальних об'єднаннях (ОТО). Загалом на всіх етапах проходили випробування майже 80 екіпажів БТР.
Такі змагання у гвардії проводяться вдруге, за словами суддів заходу, вони показують готовність техніки та кожного військовослужбовця, окрім того, ще й популяризують дану спеціальність.
Таблиця переможців виглядає так:
Найкращий екіпаж БТР-60, 70
- місце – команда 4-го полку охорони особливо важливих державних об'єктів (Павлоград)
- місце – команда 14-го окремого конвойного батальйону (Дніпро)
- місце – команда 2-ї окремої Галицької бригади (Львів)
Найкращий екіпаж БТР-3Е, 4Е:
- місце – команда 1-ї Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка (Нові Петрівці)
- місце – команда 9-го полку оперативного призначення (Запоріжжя)
- місце – команда 8-го полку оперативного призначення імена Івана Богуна (Калинівка)
На церемонії закриття змагань були присутні і батьки героя-гвардійця, на честь якого проходили змагання.
— Хочу подякувати вам за те, що бережете пам’ять про Максима. Нашу печаль і смуток не можна вимовити словами, але в наших серцях і гордість. Максим був порядним, чесним, добрим сином, чоловіком, батьком, гвардійцем. Надійним товаришем, який завжди приходив на допомогу. На жаль, дуже рано він пішов із життя. Наш син є героєм, а герої не вмирають! - сказала Олена Мушта, матір Максима.
![ua](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgRdR1rBAHnTxXXMwvJkNcNvGDYiAvFt7VMyBi0IywVpCEK7oXKMVI0nOPCHPAQ54Dt2kq3hVJC7KKQWsEjeBf6VjADVRI5EdkQOoZW1hE9thvOYPPDu8AQV7t_fpxhdwBui_wHNx3aSbg4/s1600/2ua.png)
![en](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhzj7QrUPNppxz2ky-wAUUew_ZMFJhybhXLWpbUNvoHxoD7ONGneT40J2Xlqr69BlsrMnCajmcqJ_91spsv05baptrJy0tEzFQ5sLG_hqI_fd7zW8eqrf5FM61ewpjJi56qQqmmTaqzpiVP/s1600/2en.png)
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Національної гвардії України