Компанія «Богдан Моторс» передала ЗСУ чергову партію вантажівок Богдан-6317

«Богдан» передав ЗСУ чергову партію вантажівок Богдан-6317

Черкаський завод компанії «Богдан Моторс» передав представникам Міноборони чергову партію з 10 вантажівок Богдан-6317 у рамках виконання державного оборонного замовлення.

Це вже третя партія вантажівок, цього року «Богдан» планує передати понад 200 одиниць такої техніки.

Начальник групи 1347-го військового представництва Міністерства оборони України підполковник Володимир Кучеренко заначив, що наразі у військових є потреба у таких багатоцільових вантажівках. Нова техніка йде на заміну застарілої радянської.

Богдан-6317 – багатоцільовий автомобіль, обладнаний потужним шестициліндровим дизельним двигуном з турбонаддувом Weichai Power, робочий об’єм якого становить 9,7 л, а потужність — 380 к.с. Використання цих двигунів дозволило українським автовиробникам значно покращити динамічні та експлуатаційні характеристики автомобілів, а також відмовитися від складових російського виробництва. Як стверджують представники компанії, лінійка вантажівок Богдан-6317 загалом отримала позитивні відгуки експлуатантів.

«Богдан» передав ЗСУ чергову партію вантажівок Богдан-6317 «Богдан» передав ЗСУ чергову партію вантажівок Богдан-6317
«Богдан» передав ЗСУ чергову партію вантажівок Богдан-6317 «Богдан» передав ЗСУ чергову партію вантажівок Богдан-6317

Вантажівка здатна розвивати швидкість до 85 км/год з вантажем в 11 тон. Автомобіль може перевозити 50 осіб в обладнаному кузові, буксирувати транспортні причепи дорогами всіх категорій з твердим та ґрунтовим покриттям, а також бездоріжжі. На кожну машину надається 10 річна гарантія від виробника.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Корпорації «Богдан»

довідник озброєння і військової техніки