LimpidArmor презентує третю версію системи доповненої реальності для важкої бронетехніки

Ukrainian Military Pages

Київ, 10 серпня 2018 р. – Український технологічний стартап LimpidArmor, що протягом двох останніх років активно займається розробкою системи модернізації важкої броньованої техніки, презентував промо-відео третьої версії прототипу свого продукту.

Кадри, що ми бачимо в ролику, були відзняті під час бойового тестування продукту на танковому полігоні «Десна» у березні цього року.

Якщо дві перші версії прототипу команда презентувала під робочою назвою Circular Review System, то згодом виникла необхідність змінити назву на таку, що більше б відповідала функціональних характеристикам продукту. Було прийнято рішення назвати продукт Land Platform Modernization Kit.

«Наша розробка – це не просто шолом доповненої реальності, що дозволяє операторам танків бачити на екрані AR-окулярів Microsoft HoloLens повну панораму того, що відбувається назовні броньованої машини, а отже, краще від ворога володіти ситуацією на полі бою. Ми пропонуємо комплексне рішення, здатне візуалізувати практично всі процеси, пов’язані з керуванням і обміном інформацією між операторами наземного транспорту, а також зменшити витрати від «дружнього» вогню», - пояснює причину перейменування розробки Михайло Гречухін, CEO LimpidArmor.

Завдяки восьми камерам з оптичною стабілізацією, що встановлюються на корпусі броньованого транспортного засобу, та власному програмному забезпеченню відбувається «склеювання» потокового відео у режимі реального часу. Це відео оператор і бачить у вигляді 360-градусної панорами навколишнього середовища.

Однак на цьому можливості Land Platform Modernization Kit не закінчуються. Система дозволяє виводити на екран також телеметрію всіх систем бойової машини, статуси завдань, цілі, інтерактивні підказки розміщення дружніх і ворожих юнітів. Що цікаво, Land Platform Modernization Kit можна підключити до системи керування вогнем та за її допомогою отримувати дані з БПЛА. Безперечною перевагою є те, що система піддається «кастомізації» відповідно до вимог замовника. Іншими словами, розробка може модернізувати будь-який тип наземної техніки (як військової, так і цивільної). Окрім того, вона відповідає стандартам НАТО.

LimpidArmor є єдиною українською компанією, що має членство в робочій групі при технічному комітеті NATO з питань стандартизації систем доповненої реальності для наземних платформ.

«Наш прототип не тільки був створений у відповідності з натівськими вимогами, ба більше – ми беремо участь в експертській групі, на яку покладені функції розробки цих стандартів», - підкреслила Ольга Дмитрук, Стратегічний директор LimpidArmor.

Саме під час чергового закритого засідання комітету в італійському місті Туріні в квітні 2018 року команда вперше і презентувала демо-ролик, відзнятий на танковому полігоні «Десна», де відбулось бойове тестування Land Platform Modernization Kit на танку Т-64.


LimpidArmor Inc. - український багатонаціональний технологічний стартап з головним офісом у Волнат-Крік (Каліфорнія) та R&D філією в Києві, Україна. Він спеціалізується на віртуальній та доповненій реальності, робототехніці, штучному інтелекті та аналізі даних. Заснована українським підприємцем та ветераном-АТО Михайлом Гречухіним у січні 2017 року, компанія розробила на основі технології Microsoft HoloLens унікальну систему Land Platform Modernization Kit для важкої броньованої техніки, що відповідає стандартам НАТО. LimpidArmor Inc. є членом робочої групи при технічному комітеті NATO STO з питань стандартизації систем доданої реальності та є офіційним партнером Microsoft, Optix та Nvidia.


Прес-реліз наданий LimpidArmor Inc.