Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 10 серпня 2018 р.

Нова гвинтівка Snipex M100 калібру 12,7х108 мм – флагманська модель серії SNIPEX

10.08.18
Гвинтівка Snipex M100 калібру 12,7х108 мм – флагманська модель серії SNIPEX

Компанія ХАДО презентує флагманську модель серії SNIPEX – однозарядну гвинтівку Snipex M100 калібру 12,7х108 мм з автоматичним викиданням гільзи.

Прототип цієї гвинтівки вперше був представлений восени на спеціалізованій зброярській виставці у Києві в 2016 році. Важка гвинтівка, яка розрахована на «кулеметний» патрон, відразу ж привернула увагу і викликала велику зацікавленість у спеціалістів в Україні та за кордоном.

Майже два роки виріб випробувався й удосконалювався у тісній співпраці з кращими фахівцями. Новинка отримала індекс M100, який свідчить про те, що гвинтівка оснащена стволом довжиною 100 см.

До речі, ствол це предмет особливої гордості компанії. Адже дотепер в Україні виробляти подібні стволи нікому не вдавалося. Фахівці, яким вже довелося протестувати нову зброю, одноголосно відзначають її надійність, комфортність стрільби та простоту обслуговування. Ближче ознайомитися з українською розробкою можна буде під час виставки «Зброя та безпека», 12-14 жовтня в Києві.

Гвинтівка Snipex M100 калібру 12,7х108 мм – флагманська модель серії SNIPEX

Гвинтівка SNIPEX М100 забезпечує прицільний вогонь на дальні дистанції (до 2200 метрів).

Розроблена з розрахунком максимально простої експлуатації та доступної системи техобслуговування. Конструкція скомпонована за схемою булл-пап: затворна група розміщується позаду спускового гачка.

Замикання ствола здійснюється поздовжньо-ковзним поворотним затвором. 13 бойових упорів розташовані в три ряди і повертаються на 60 градусів, що забезпечує жорстке замикання ствола. При заряджанні набій вкладається у вікно ствольної коробки при відкритому затворі.

Стріляні гільзи викидаються автоматично, після відкочування затвору назад.

Конструкція затвору запатентована. Процес перезарядження починається з затримкою, що дозволяє кулі покинути ствол, коли затвор ще повністю замкнений. Це дозволяє передати кулі максимальну кількість енергії. Спуск м'який. Для виключення можливості випадкового пострілу гвинтівка має запобіжник.

Стрільба максимально комфортна і не створює неприємних навантажень для стрільця. Відбій утилізується за рахунок дії інерційно-відкатної системи оригінальної конструкції, яка включає підпружинені вузли, що рухаються, гідравлічний демпфер та систему пружин противідкатного пристрою. Противідкатний пристрій вмонтований в кожух, що дозволяє стріляти з упором кожуха об поверхню (мішки з піском, природня опора, прорізь з малими габаритами). Частина енергії відбою гаситься за рахунок ДГК.

Гвинтівка Snipex M100 калібру 12,7х108 мм – флагманська модель серії SNIPEX

Для стрільби з упору гвинтівка М100 комплектується сошками та додатковою задньою опорою. Сошки сконструйовані таким чином, що гвинтівка «вивішена» на них (вісь ствола знаходиться нижче точок кріплення сошок). Стійкість гвинтівки під час пострілу — один з важливих факторів, що забезпечує влучність. Сошки складні, що додає зручності при транспортуванні.

Гвинтівка має дві рейки Пікатіні. Верхня рейка, яка має ухил у 35 MOA, подовжена по всій довжині кожуха, що дозволяє розмістити на зброї приціл, різноманітні передприцільні пристрої (прилад нічного бачення, тепловізор), цілик і мушку, які знімаються. Нижня рейка призначена для додаткового приладдя: ліхтаря, додаткових сошок під кріплення планки, лазерного підсвічування та ін.

Вага виробу — 14,3 кг — є компромісною для максимально комфортної експлуатації. Можлива модифікація гвинтівки з хромованим стволом, хромованими деталями групи затвора; а також з використанням титанових корпусних деталей (вага — 13,6 кг). Якщо для користувача вага має пріоритетне значення, є можливість зменшити її до 12,5 кг.


Читати також:SNIPEX .50 BMG RHINO HUNTER - нова українська далекобійна гвинтівка у калібрі .50 BMG

Читайте Ukrainian Military Pages у Telegram, Twitter та Facebook


Використані джерела:
snipex.com

довідник озброєння і військової техніки