![Тактичні рукавички в ЗСУ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEipjTGrz26gawQff8ewV5tbjsDrFALG61p0JNFoGJsti8VTYLaoBbMUqs1glAJqgMHAU2lGBgX65gcdEYbbwkg_D5UFHZohLuu-iQ-x_oaQ_GZZCF9O4J0dmTgPYFzobtsUy1EP4YfU6io/s1600/GLOVES_578x250.png)
Впродовж місяця в 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді ЗСУ проходитимуть випробування нових захисних рукавичок. Вояки максимально «вбиватимуть» рукавички під час виконання завдань та навчань, після чого вони відправляться на допрацьовування.
Як повідомляють у Головному управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України, згідно міжнародного стандарту EN388, цей прототип перевищує іноземні аналоги за всіма показниками.
Деякі характеристики:
- кевларова підкладка на долоні;
- «сенсорні пальці» для зручної роботи з гаджетами;
- краща анатомічна форма для утримання стрілецької зброї;
- якісні матеріали;
- поліпшенні показники проколу, порізу та стирання.
Раніше Ukrainian Military Pages повідомлялось, що нові тактичні рукавички будуть передбачені у двох варіантах: для спецпідрозділів і загальновійськові. Перші більш захищені та краще пристосовані для роботи з військовими ґаджетами, що мають тачскрін (сенсорна панель управління), яких в армії дедалі більшає.